tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek Praha, Liberec, Mladá Boleslav

Proč webové stránky od nás

tvorba webových stránek na míru Vašim potřebám

Nepoužíváme šablony

Nestahujeme šablony, ale vytváříme webové stránky s ohledem na efektivitu a výsledný profit pro klienta. Každé podnikání je unikát a tomu musí odpovídat i web.

Rychlost načítání

Rychlost načítání je velice důležitým aspektem hodnocení stránek roboty od Googlu. Díky rychlosti načítání se dá docílit ještě lepších výsledků webu.

Optimalizace webových stránek v základní ceně

Optimalizaci webu nemáme jako prémiovou službu, ale jako samozřejmou součást tvorby webových stránek každého klienta.

Dlouholeté zkušenosti

Náš tým vytváří webové stránky již 20 let. Jako big profit s.r.o. máme za sebou více jak 220 projektů. Dlouhodobě spravujeme 85% webů našich spokojených klientů.

100% bezpečí

Bezpečnost na internetu je velice diskutovaným tématem. Záleží Vám na bezpečí webu i klientů? S webovými stránkami od nás Vám tyto starosti odpadají.

Cena / výkon

Jsme přesvědčeni, že prémiový produkt nemusí být zákonitě drahý. Této filozofii plně odpovídá cenová politika, kterou jsme zvolili. Vytvoříme kvalitní web za slušnou individuální cenu.

Chcete takový web?

Co říkají naši klienti?

Velké díky společnosti big profit za trpělivost při vytváření webu pro náš Gym a sportovní masáže. Vřele doporučuji absolutní spokojenost
Radek Hadrovský
mistr světa a profesionální trenér
5/5
Mé webové stránky vznikly po několika příjemných osobních jednáních. Díky skvělé internetové prezentaci je má privátní rehabilitace více vidět a hlavně se má možnost více klientů dozvědět o nové fyzioterapeutické metodě (Funkční manuální medicina koncept Tichý), se kterou převážně pracuji. Firma big profit pomohla tedy nejen mě, abych byla více vidět, ale také spoustě mých nových klientů. Ještě jednou děkuji za odborný a profesionální přístup. Moc si toho vážím a jsem ráda za stálou spolupráci.
Dana Blaževičová
fyzioterapeutka
5/5
Rychlé, kvalitně zpracované, nápadité a hlavně efektivní řešení, jak být dobře viděn na internetu.
Věra Pospíšilová
nejlepší masérka v Liberci
5/5
Momentální vytíženost týmu
90%

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete weby od

big profit?

info@bigprofit.cz

+420 777 797 018

Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4

NAPIŠTE NÁM