OPtimalizace webových stránek

optimalizace webových stránek Liberec, Praha, Mladá Boleslav

Co je vlastně optimalizace
webových stránek

Optimalizace webových stránek je jeden z nejvíce efektivích způsobů, jak přesvědčit vyhledávač, že Váš web (e-shop) je ten, co se má zobrazovat na předních pozicích v organickém vyhledávání.

Co pro Vás můžeme udělat
v rámci optimalizace webu (SEO)

AUDIT VAŠICH AKTIVIT

Neutrácíte za marketing zbytečně moc? Využíváte všech možností, které máte? Audit Vašich marketingových aktivit odhalí veškeré plusy i mínusy Vaší propagace.

OPTIMALIZACE WEBU

Máte geniální produkt a stále se Vám nedaří prorazit na trhu? Váš e-shop neprodává a Vy už jste zoufalí? Na vině bude patrně chybně zvládnutá optimalizace.

ANALÝZY

Víte kdo je Váš zákazník? Znáte výsledky svého webu a rozumíte jim? Znáte klíčová slova, která hledá Váš zákazník? Ne? Důkladnou analýzou Vám tyto otázky zodpovíme.

LOKÁLNÍ CÍLENÍ

Působíte pouze lokálně a zákazníci Vás stále nemohou najít? Konkurence má stále plno a vy tápete v otázce jak? Lokální SEO je to, co děláme nejčastěji a přesně víme jak na to.

COPYWRITING

Obsah je nejdůležitější součástí Vašeho webu! Téměř polovina webů i e-shopů má texty naprosto nedostatečné. My umíme psát texty, které prodávají.

LINKBUILDING

Už dávno nerozhoduje kvantita zpětných odkazů, ale jejich kvalita. My Vám nabízíme vybudování kvalitního odkazového profilu pomocí přesně naplánovaného linkbuildingu.

OPTIMALIZACE KONVERZÍ

Máte dobré pozice ve vyhledávání i návštěvnost, ale objednávky váznou? Kromě obsahové části to může být strukturou e-shopu a mnoha dalšími aspekty. Ty odhalíme a opravíme.

OFFLINE MARKETING

Zakládáme si na propojování online a offline marketingových aktivit. Nejen na internetu živ je člověk. Umíme Vám nasbírat zákazníky díky propojení podnikání našich klientů.

Myslíte si, že utrácíte za reklamu zbytečně moc?

Jak probíhá optimalizace webu

1. SEZNÁMÍME SE

Při prvním setkání se Vás budeme hodně ptát. Bude nás zajímat hlavně proč jste se na nás obrátili, Vaše krátkodobé i dlouhodobé cíle, kdo je Vaším zákazníkem, jaké marketingové kanály využíváte a mnoho dalšího. Tím získáme dostatek informací o Vašem podnikání a budeme přesně vědět jak pomoci.

2. PROVEDEME VSTUPNÍ ANALÝZU

Na základě informací z našeho setkání provedeme několik základních analýz. Začneme analýzou klíčových slov.Tou zjistíme co Vaši zákazníci hledají. Nasleduje analýza konkurence. Ta nám poví kdo je Vaše konkurence a jaké podniká marketingové kroky. Demografickou analýzou získáme informace o Vašich zákaznících.

3. ZVOLÍME STRATEGII

Výsledky analýz nám pomohu navrhnout optimální řešení. Díky tomu zjistíme, zda je pro Vás rentabilnější optimalizovat stávající web nebo rovnou vytvořit nový. Zvolíme krátkodobou i dlouhodobou strategii vylepšování Vašeho webu, aby přesvědčil zákazníky i vyhledávače, že Vy jste ti praví.

4. OPTIMALIZACE A MĚŘENÍ

V této fázi můžete sledovat, jak se Váš web mění směrem k maximálnímu výkonu. Upravíme strukturu webu, vytvoříme nové texty, vytvoříme jasné výzvy k akci. Dále upravíme titulky, popisy stránek i netextového obsahu a mnohé další. Výsledky své práce neustále měříme a Vy je pociťujete na reálných výsledcích.

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete SEO od

big profit?

info@bigprofit.cz

+420 777 797 018

Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4

NAPIŠTE NÁM