naše služby

Internetový marketing od A do Z v Praze, Liberci a Mladé Boleslavi

Proč marketing s big profit s.r.o.?

Kvalita

Nevytváříme pouze webové stránky, ale plně funkční weby, které přináší našim klientům reálné a měřitelné výsledky.

Rychlost

Na webové stránky nebudete čekat půl roku. Většinu webů realizujeme do dvou týdnů a e-shopy v rozmezí šesti až osmi týdnů.

Cena

Cena je vždy konečná a v průběhu zpracování se již nemění. Optimalizaci webu Vám v základní ceně nikdo nenabídne.

s čím pomůžeme?

Tvorba webových stránek

Webové stránky patří k byznysu dnešní doby. Téměř každý je má a je přesvědčený, že tím splnil svou povinnost. Patříte mezi většinu nebo chcete, aby Vám webové stránky vydělávaly?

Tvorba e-shopu

Při prodeji jakéhokoli produktu je třeba myslet na nejsilnější prodejní kanál - internet. Vytváříme výdělečné e-shopy vždy unikátně navržené na míru pro klienta.

Optimalizace webových stránek

Bez kvalitní optimalizace webových stránek to už v dnešní době nejde. Na základě zkušeností dosahujeme nárůsty v řádech stovek procent pololetně.

Analýzy a audity webových stránek

Analýzy a měření jsou důležitou součástí naší práce. Bez důkladných analýz nemůže web vzniknout. Nabízíme i kompletní audit webu (e-shopu), který 90% klientům uspoří nemalé sumy.

Sociální marketing

Sociální sítě jsou součástí každodenního života většiny české populace. Propagace byznysu zde, však není vhodná paušálně pro všechny. Zvažujete marketing na sociálních sítích? Ozvěte se.

Placený marketing ve vyhledávání

PPC kampaně využíváme pouze, je-li to vhodné. Nutné je využívat PPC u většiny e-shopů a u webových stránek s vysokou konkurencí. PPC kampaně navrhujeme s důrazem na efektivitu.

E-mailing

Chcete pravidelně informovat své zákazníky o novinkách, akcích nebo produktech? Nechcete posílat pouze nudné newslettery, které adresát nečte a hází do spamu? Máme pro Vás řešení.

Copywriting

Lidé Vaše webové stránky navštěvují, ale máte vysoké procento odchodů? Nedaří se Vám náštěvníka dovést k cíli? Zákazník se nevrací? Chyba bude patrně v obsahu webových stránek.

Poradenství a konzultace

Zvažujete nové marketingové aktivity a nevíte z jaké strany je uchopit? Nechcete je realizovat systémem pokus/omyl a proinvetovat zbytečně prostředky? Využijte našich zkušeností.

KONTAKTUJTE NÁS

Potřebujete pomoci s marketingem?

info@bigprofit.cz

+420 777 797 018

Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4

NAPIŠTE NÁM