naše služby

Co jsme schopni nabídnout právě Vám?

Proč marketing s big profit s.r.o.?

Kvalita

Nevytváříme pouze webové stránky, ale plně funkční weby, které přináší našim klientům reálné a měřitelné výsledky.

Rychlost

Na webové stránky nebudete čekat půl roku. Většinu webů realizujeme do dvou týdnů a e-shopy v rozmezí šesti až osmi týdnů.

Cena

Cena je vždy konečná a v průběhu zpracování se již nemění. Optimalizaci webu Vám v základní ceně nikdo nenabídne.

s čím pomůžeme?

Tvorba webových stránek

Webové stránky patří k byznysu dnešní doby. Téměř každý je má a je přesvědčený, že tím splnil svou povinnost. Patříte mezi většinu nebo chcete, aby Vám webové stránky vydělávaly?

Tvorba e-shopu

Při prodeji jakéhokoli produktu je třeba myslet na nejsilnější prodejní kanál - internet. Vytváříme výdělečné e-shopy vždy unikátně navržené na míru pro klienta.

Optimalizace webových stránek

Bez kvalitní optimalizace webových stránek to už v dnešní době nejde. Na základě zkušeností dosahujeme nárůsty v řádech stovek procent pololetně.

Analýzy a audity webových stránek

Analýzy a měření jsou důležitou součástí naší práce. Bez důkladných analýz nemůže web vzniknout. Nabízíme i kompletní audit webu (e-shopu), který 90% klientům uspoří nemalé sumy.

Sociální marketing

Sociální sítě jsou součástí každodenního života většiny české populace. Propagace byznysu zde, však není vhodná paušálně pro všechny. Zvažujete marketing na sociálních sítích? Ozvěte se.

Placený marketing ve vyhledávání

PPC kampaně využíváme pouze, je-li to vhodné. Nutné je využívat PPC u většiny e-shopů a u webových stránek s vysokou konkurencí. PPC kampaně navrhujeme s důrazem na efektivitu.

E-mailing

Chcete pravidelně informovat své zákazníky o novinkách, akcích nebo produktech? Nechcete posílat pouze nudné newslettery, které adresát nečte a hází do spamu? Máme pro Vás řešení.

Copywriting

Lidé Vaše webové stránky navštěvují, ale máte vysoké procento odchodů? Nedaří se Vám náštěvníka dovést k cíli? Zákazník se nevrací? Chyba bude patrně v obsahu webových stránek.

Poradenství a konzultace

Zvažujete nové marketingové aktivity a nevíte z jaké strany je uchopit? Nechcete je realizovat systémem pokus/omyl a proinvetovat zbytečně prostředky? Využijte našich zkušeností.

ŠKOLENÍ OD BIG PROFIT

Školení

individuální školení zaměstnanců

Mají Vaši zaměstnanci problém vytvořit tabulku nebo upravit dokument? Práce měla být odevzdaná a zaměstnanec teprve řeší, jak to udělat? Chcete zvýšit produktivitu práce při práci s MS Office?

Správa vlastního webu

Jste přesvědčeni, že správa vlastního webu je nad Vaše síly? Vůbec netušíte v čem správa webu spočívá? Nevíte, že si web můžete spravovat svépomocí a ušetřit nějakou korunu na výdajích pro agenturu?

Marketing na Internetu

Chcete vědět kudy vedou cesty k úspěchu na internetu? Jaké marketingové kanály jsou vhodné přímo pro Vaše podnikání? Zda někde neinvestujete zbytečně? Jak efektivně využívat běžně dostupné nástroje?

Založení e-shopu

Chystáte se začít prodávat své produkty pomocí
e-shopu? Nevíte co od Vás očekává legislativa? Zajímá Vás, jak být vždy krok před konkurencí? Jak zajistit vše potřebné od domény až po realizaci?

Vlastní správa e-shopu

Máte e-shop a spravuje Vám jej agentura? Zdají se Vám náklady nekřesťansky vysoké? Chcete tyto náklady přenést na vlastní kapacity? Zajímá Vás, jak automatizovat běh e-shopu?

PPC pro e-shopy

Nevíte co znamená PPC? Nevíte jestli se PPC vyplatí? Nechce se Vám odvádět procenta z prodeje agentuře? Máte potřebu si začít PPC kampyně řešit za pomoci vlastního týmu?

Marketing na sociálních sítích

Chystáte se využívat sociální sítě ke své propagaci? Nevíte jestli je pro Vás tento kanál vhodný? Nevíte jaké sociální sítě využít a jaký efekt to přinese?

Příprava podkladů pro tisk

Potřebujete se naučit, jak připravit tiskové podklady pro reklamku? Říká Vám něco pojem vektorová grafika? Nevíte jak upravit stránku? Jaký zvolit formát?

Máte dotazy? Potřebujete něco ujasnit?

domluvte si schůzku

Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4 - Michle

777 797 018

 

big profit s.r.o.
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4

 

info@bigprofit.cz
777 797 018