Tvorba e-shopu

Víme jak prodávat na internetu a naučíme Vás to

Proč e-shop od big profit s.r.o.

Neomezené možnosti

Neposkytujeme krabicové verze, kde každý zásah stojí nemalé prostředky. Díky našim zkušenostem získáte e-shop, který je postaven na míru Vašemu podnikání.

Rychlost

Nevytvoříme e-shop ve stylu "naplň si sám". Naše e-shopy jsou naplněné obsahem a plně optimalizované. Zpravidla tvorba e-shopu trvá od 4 do 12 týdnů - dle nároků klienta.

Cena

Nemáme žádné nesmyslné balíčky. Každý projekt je unikátní a podle toho k němu přistupujeme. Tvorba unikátního e-shopu z naší dílny startuje na 20.000,-

Jaký bude váš e-shop?

Unikátní

E-shopy vytváříme vždy přizpůsobené podnikání, produktům a cílové skupině klienta. V šedi e-shopů, s kopírovanými texty a "designovou" šablonou, ty od nás vynikají.

Bezpečný

Bezpečnost e-shopu je důležitější než cokoli jiného. Vaše i zákazníkova data jsou, na našich e-shopech, v naprostém (garantovaném) bezpečí před útočníky.

Plně optimalizovaný

E-shop vždy předáváme naplněný unikátním obsahem s plně optimalizovanými on-page faktory. Pouze tak může e-shop dosáhnout maximálního úspěchu.

měřitelný

Každý náš klient má kompletní povědomí o výkonu svého e-shopu. Spolu vytvořeným e-shopem předáváme i detailně nastavené Google Analytics, kde může sledovat výkon. Jednou měsíčně předáváme protokol o výkonu e-shopu - spolu s dopručeními.

přehledný

Přehlednost a použitelnost e-shopu je pro návštěvníka často důležitější než cena produktu. Naše e-shopy nemyslí pouze na roboty vyhledávačů, ale hlavně na příjemný pocit návštěvníka, s důrazem na opakované nákupy.

rozšiřitelný

Narozdíl od krabicových řešení, jsou námi tvořené e-shopy libovolně rozšiřitelné. Původně neměli zákazníci možnost platby kartou? Chcete ji ji dát?Napadla Vás nová funkcionalita e-shopu? Není problém!

Chcete takový e-shop?

poradenství

Audit e-shopu

Komplexním auditem e-shopu odhalíme silné i slabé stránky Vašeho podnikání na internetu. Díky výstupům auditu e-shopu pozvedneme Váš elektronický obchod na vyšší úroveň.

Marketingové poradenství

Plánujete rozvoj svých marketigových aktivit na internetu? Nevíte si úplně rady? Nechcete zbytečně proinvestovat peníze než přijdete na správné řešení? Jsme připraveni pomoci.

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete e-shop od big profit?

info@bigprofit.cz

+420 777 797 018

Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4

NAPIŠTE NÁM