WEBOVÉ STRÁNKY JSOU ZÁKLAD BYZNYSU

SPOLEČNĚ VYBUDUJEME ZÁKLADY

Slider

PROČ MÍT WEBOVÉ STRÁNKY?

ZÍSKÁTE NOVOU POBOČKU

Webové stránky jsou novou "pobočkou" Vaší firmy, která má otevřeno neustále a dokáže obsloužit prakticky neomezené množství zákazníků.

UŠETŘÍTE ČAS

Cokoli publikujete na svém webu je okamžitě viditelné bez zbytečných prodlev.

UŠETŘÍTE NÁKLADY NA REKLAMU

Oslovujete zákazníky tištěnou reklamou? Pak víte kolik Vás to stojí a jak mizivá je úspěšnost. Díky webovým stránkám oslovíte cíleně potencionální zákazníky, kteří hledají přímo Váš produkt.

RESPONZIVNÍ DESIGN

Neustále roste počet mobilních zařízení. Díky tomu se mění i poměr mobilního vyhledávání ke klasickému (na počítači). Na tuto skutečnost musí být připraven i Váš web. Veškeré námi vytvářené stránky jsou uzpůsobeny pro kvalitní zobrazení na mobilech i tabletech. Máte 3″ mobil nebo iPad s Retinou? Není problém! 

JAKÉ BUDOU VAŠE NOVÉ STRÁNKY?

DOHLEDATELNÉ

Stránky jsou optimalizované pro vyhledavače. Klademe důraz na umístění, námi tvořených webů, do 5. místa 1. stránky ve vyhledávání.

VÝDĚLEČNÉ

Díky návštěvnosti a použitelnosti mění naše stránky navštěvníky v zákazníky. Tím plní svůj hlavní cíl - vydělávají peníze.

LEVNÉ

Přestože má každý jiné měřítko co je levné a co drahé, my jsme levní. Cena je vždy závislá na náročnosti stránek a konkurenčním prostředí.

POUŽITELNÉ

Stránky mají intuitivní ovládání a návštěvník přesně ví, kam kliknout, aby našel co hledá a nemusel dlouho přemýšlet. Z použitelných stránek odchází minimální procento návštěvníků.

INTERAKTIVNÍ

Webovky z naší dílny umožňují nepřeberné množtví různých interakcí. Stačí jen zvolit , jak chcete s klienty komunikovat a jak budou oni komunikovat s Vámi.

ORIGINÁLNÍ

Nepoužíváme šablony ani krabicová řešení. Každý web, od big profit je originální. Design je kombinací klientovi představy a maximální použitelnosti.

REDESIGN WEBOVÝCH STRÁNEK

Máte web, který už má nejlepší časy dávno za sebou? Nepřichází z něj tolik zákazníků kolik byste chtěli? Je právě čas na změnu! Vašim původním stránkám dáme nový design a optimalizujeme pro vyhledávače, aby Vám zase přicházeli zákazníci.

 

big profit s.r.o.
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4

 

info@bigprofit.cz
777 797 018