WEBOVÉ STRÁNKY

OD PROFESIONÁLŮ
PRO PROFESIONÁLY

JEŠTĚ NEMÁTE WEB

NESPOLÉHEJTE JEN
NA REFERENCE

WEB UŽ MÁTE

ALE NIC VÁM
NEPŘINÁŠÍ?

máte letité weby

DÁME JIM NOVÝ
DESIGN

Slider

CO DĚLÁ BIG PROFIT?

Vytváříme funkční a moderní webové stránky

Funkční webovou stránkou se rozumí web, který přináší svému majiteli užitek (nové zákazníky – profit). Mnoho českých podnikatelů sice má webové stránky, ale ty pro ně nepracují. Většině těchto majitelů se investice do webových stránek ani nevrátila a jsou tak přesvědčeni, že marketing na internetu nefunguje. Big profit tento pohled úspěšně mění. Naším cílem a posláním je ukázat firmám možnosti úspěšného marketingu na internetu. Ten začíná u kvalitně zpracovaného webu a pokračuje dalšími marketingovými kanály k dosažení úspěchu klienta.

JAK VYPADÁ MODERNÍ A FUNKČNÍ WEB?

Aby web fungoval a pracoval pro svého majitele musí splňovat několik základních kritérií. Webové stránky musí mít responzivní design. To znamená, že se zobrazí korektně na všech zařízeních (od počítače až po mobil). Web musí být použitelný bez instalace dalších modulů. Nejčastěji je to Flash nebo Java. Web musí být přehledný. Funkční webové stránky navigují návštěvníka, tak aby nemusel uvažovat kam kliknout nebo přemýšlet nebo dlouze hledat jím požadovanou informaci. Web musí být kvalitně vytvořen po designové i funkční stránce. Tvorbě funkčních stránek vždy předchází důkladné zanalyzování byznysu klienta, konkurence a klíčových slov, která hledají jeho zákazníci. Webové stránky musí vést návštěvníka k cíli. Tím je zanechání kontaktu či nákup. K tomu napomáhá kvalitní obsah webu, který zaujme a prodá.

POSTUP TVORBY WEBU
NASTARTUJTE SVÉ
PODNIKÁNÍ NA INTERNETU
S BIG PROFIT
Slider

CO JE NAŠÍM ZÁJMEM?

Zájmem big profit s.r.o. je dlouhodobá spolupráce. Orientujeme se na výsledek v co nejkratším možném čase. Je častým jevem, že předáváme hotové webové stránky týden po podpisu smlouvy. Nevoláme pouze kvůli nové faktuře, ale máme opravdový zájem o úspěch klienta. Vytvořením webových stránek naše práce nekončí, ale teprve začíná. Webové stránky sledujeme, měříme a hledáme jejich slabá místa, která upravujeme. O těchto zásazích je klient informován a jsou v prvním roku provozu webu zdarma. To je důkazem, že svůj postoj myslíme vážně. 

Pokud má klient opravdový zájem o růst svého podnikání, my víme jak na to. V rámci spolupráce neřešíme pouze online prostředí, ale pomáháme s růstem klientova byznysu i v reálném světě. Jsme schopni pomoci s managementem, s přechodem z OSVČ na právnickou osobu… 

ANALÝZA WEBU ZDARMA
Slider