FUNKČNÍ E-SHOPY

GARANTUJEME 100%
FUNKČNOST

VÝKONNÉ E-SHOPY

NAŠE E-SHOPY JDOU
VIDĚT

ziskové e-shopy

NÁMI TVOŘENÉ E-SHOPY
PRODÁVAJÍ

UNIKÁTNÍ E-SHOPY

NEPOUŽÍVÁME ŠABLONY
KAŽDÝ E-SHOP JE ORIGINÁL

Slider

PROČ MÍT E-SHOP?

Nákupní chování v České Republice čím dál více směřuje k celosvětovému trendu online nákupů. Každý prodejce musí trend následovat a poskytnout svým zákazníkům možnost nakoupit jeho produkty na internetu. Z pohledu obchodníka je situace ještě jasnější. Oproti kvalitnímu e-shopu navštíví kamennou prodejnu poze zlomek zákazníků. Zvláště u starších podnikatelů panuje všeobecná nedůvěra k provozování online byznysu. Právě z nich se následně rekrutují největší fanoušci. 

PROČ E-SHOP OD BIG PROFIT?

Hlavní důvod spolupráce máme už v názvu. Jde nám o profit klienta. Jen díky tomu můžeme dlouhodobě spolupracovat a rozvíjet jeho byznys. E-shopy tvoříme na klíč. To znamená, že máme jasnou představu klienta, která vyplynula z osobních schůzek a tu naplníme. Nikdy nepředáme torzo e-shopu, ať si jej klient naplní sám. Námi vytvořený e-shop je vždy připraven k ostrému provozu. Je naplněn produkty a je v souladu s platnou legislativou. Tvoříme e-shopy pro malé regionální prodejce, ale i pro nadnárodní korporace. Elektronické obchody od big profit s.r.o. zvládají jakékoli množství produktů bez nesmyslných příplatků. Nedodáváme krabicová řešení, ale vždy originální e-shop. Naši klienti nejčastěji oceňují rychlost zpracování a kvalitu námi poskytovaného servisu. 

VYDĚLÁVEJTE NA
INTERNETU!
Slider

CO OBSAHUJÍ NAŠE E-SHOPY?

E-shopy vytvářené big profit s.r.o. obsahují automaticky velké množství doplňkových funkcí, jako jsou například platby kartami, volby dopravy, nástroje pro optimalizaci využívané i našimi specialisty a mnoho dalších. Je na klientovi, které z těchto modulů, se rozhodne využívat. Jsou však pečlivě zvoleny, aby plnili požadavky zákazníků na moderní e-shop a pomáhají jim v rozhodování, kde nakoupit. E-shop od big profit s.r.o. Vám umožní maximálně zautomatizovat celý online byznys.

CENA E-SHOPU OD BIG PROFIT

Plně si uvědomujeme, že cena patří mezi základní rozhodovací aspekty potencionálního klienta. Cenu, za vytvoření e-shopu, nelze předem definovat. Ovlivňuje ji velké množství aspektů, které se liší u každého klienta. Odmítáme jakékoli „balíčky“ cenových nabídek. Cena je tedy vždy individuálně kalkulována každému klientovi po osobní schůzce s naším specialistou.