CHCETE E-SHOP, KTERÝ VYDĚLÁVÁ?
Slider

PROČ E-SHOP OD BIG PROFIT?

ORIGINÁLNÍ A MODERNÍ VZHLED

Vzhled je v případě e-shopů ještě důležitější než u webů. Design a přehledná, propracovaná struktura přímo rozhoduje o tom, zda návštěvník nakoupí právě u Vás.

RESPONZIVNÍ DESIGN

Čeští uživatelé stále více využívají k nakupování mobilní zařízení. Váš e-shop musí tento trend následovat a být zobrazitelný na všech zařízeních korektně.

RYCHLÁ REALIZACE A NÍZKÁ CENA

Středně velké e-shopy (okolo 1000) produktů zpravidla předáváme v rámci 6 - 8 týdnů od dodání podkladů klientem. Ceny jsou vždy individuální. Jsou stanoveny dle náročnosti.

JAKÝ BUDE VÁŠ NOVÝ E-SHOP

ORIGINÁLNÍ

Při tvorbě e-shopů volíme složitější, ale lepší cestu. Nepoužíváme šablony ani pronájmy. Každý e-shop je originál přeně dle představ klienta.

NAPLNĚNÝ OBSAHEM

Nepředáme Vám pouze torzo e-shopu. E-shop vždy naplníme kompletním obsahem a předáme jej připravený k okamžitému provozu.

RYCHLE REALIZOVANÝ ZA NÍZKOU CENU

Středně velké e-shopy (okolo 1000) produktů zpravidla předáváme v rámci 6 - 8 týdnů od dodání podkladů klientem. Ceny jsou vždy individuální. Jsou stanoveny dle náročnosti.

OPTIMALIZOVANÝ

K čemu by Vám byl e-shop, který nejde najít? Při předání má e-shop optimalizovány veškeré ovlivnitelné faktory (onpage faktory).

ROZŠIŘITELNÝ

Pokud vznikne potřeba rozšíření e-shopu, je na to od počátku připraven a můžete tak svým zákazníkům poskytovat vždy maximum.

NAPOJENÝ NA FACEBOOK

Většina české populace tráví na Facebooku svůj volný čas. Proto je důležité, aby Váš nový e-shop oslovil i tyto uživatele.

NÁSLEDNÁ PROPAGACE E-SHOPU

Ve většině oborů je obrovská konkurence, a proto je nutné e-shop uvést mezi zákazníky pomocí online reklamy. Hlavními nástroji, které využíváme k následné propagaci e-shopů, jsou srovnávače zboží a PPC kampaně.

 

big profit s.r.o.
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4

 

info@bigprofit.cz
777 797 018